Sprzedający

1Nad każdym mogą zawisnąć ciemne chmury

Wesele, którego nie będzie, odwołany urlop, grypa w dniu koncertu ulubionego zespołu? Nie załamuj rąk, możesz liczyć na Odwolane.pl. Pomożemy ci nie stracić więcej. To proste: dodaj ogłoszenie, odzyskaj opłaty lub zaliczki – i problem z głowy!

Sprzedający

2Nie czekaj, aż przepadną zaliczki albo rezerwacje

Jeżeli już wiesz, że nie będziesz w stanie skorzystać z wykupionych biletów, noclegów albo zarezerwowanej sali, możesz odsprzedać okazję komuś, kto właśnie bardzo tego potrzebuje. Ty nie stracisz zaliczki albo zainwestowanej kwoty, ktoś inny będzie mógł zrealizować swoje plany.

Sprzedający

3Wejdź na Odwolane.pl i dodaj ogłoszenie

Twoja oferta od razu trafi na listę ogłoszeń. Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli szybko ją odnaleźć wszystkim zainteresowanym taką okazją. To wszystko! Już niedługo będziesz mógł odzyskać wydane pieniądze.

Kupujący

1Znajdź to, czego szukasz

Wybierasz się na koncert albo spektakl, ale zabrakło biletów? Potrzebujesz pilnie sali na imprezę, samochodu na wesele, zespołu na bankiet? A może chcesz wyjechać na wakacje i zapomnieć o wszystkich problemach? Dobrze trafiłeś! Na Odwolane.pl znajdziesz najlepsze oferty w okazyjnych cenach.

Kupujący

2Skorzystaj z okazji

Nie zawsze życie układa się tak, jak chcemy. Zobowiązania zawodowe, zdarzenia losowe czy choroby potrafią pokrzyżować plany. Niewykorzystane rezerwacje, przepadające bilety i terminy – dla kogoś to problem i perspektywa straconych zaliczek czy opłat. Dla ciebie to szansa, żeby skorzystać ze świetnych okazji. Przekonaj się, jakie to łatwe.

Kupujący

3Wygodne wyszukiwanie

Jak znaleźć okazję dla siebie? Nic prostszego! Wybierz interesującą cię kategorię (np. wyjazdy, bilety, wesela), a potem skorzystaj z opcji, które pozwolą dokładnie określić kryteria wyszukiwania. Za chwilę będziesz cieszyć się z upolowanej okazji.

Często zadawane pytania

Nie wiesz jak działa serwis odwolane.pl? Sprawdź o co inni pytają najczęściej.

 • Jak działa serwis Odwolane.pl?

  Pewnie też zauważyłeś, że w serwisach społecznościowych pojawia się dużo ogłoszeń osób, które nie mogą albo nie chcą skorzystać z kupionych biletów na podróż, koncert, rezerwacji w hotelu albo sali na wesele...

  Czytaj więcej
 • Kto może dodać swoją ofertę na Odwolane.pl?

  Każda osoba dysponująca okazją, z której nie będzie w stanie skorzystać, może dodać ogłoszenie w serwisie Odwolane.pl. Życie robi czasem niespodzianki, które mogą pokrzyżować wcześniejsze plany...

  Czytaj więcej
 • Rezerwacje i bilety na jakie wydarzenia można wystawić w serwisie?

  Na Odwolane.pl można dodać ofertę odsprzedaży rezerwacji lub biletów na każdy rodzaj wydarzeń. Trzeba jednak upewnić się, że jest możliwość zmiany danych w przypadku biletów wydawanych imiennie, czyli na konkretną osobę...

  Czytaj więcej
 • Ile dni przed planowanym terminem wydarzenia można opublikować ogłoszenie na Odwolane.pl?

  Nie określamy minimalnego okresu od opublikowania oferty do daty jej realizacji. Możesz dodać swoje ogłoszenie w dowolnym momencie...

  Czytaj więcej
 • Jak dodać nową ofertę do serwisu? Czy muszę mieć konto użytkownika?

  Dodanie nowej oferty na Odwolane.pl zajmie tylko chwilę. To naprawdę proste. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Dodaj ogłoszenie” w prawym górnym rogu strony, a następnie wypełnisz formularz, w którym podasz jak najwięcej szczegółów o wystawianej okazji. Im dokładniejsze będą informacje, tym więcej potencjalnych Kupujących zainteresuje się twoją ofertą. Jeżeli nie miałeś wcześniej konta na Odwolane.pl, zostanie ono automatycznie utworzone w chwili publikacji ogłoszenia.

  Czytaj więcej
 • Czy Kupujący albo Sprzedający płaci prowizję?

  Osoba kupująca okazję na Odwolane.pl nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z serwisu. Wystarczy znaleźć wśród ofert tę najciekawszą, a następnie skontaktować się w sprawie zakupu ze Sprzedającym. Natomiast osoba sprzedająca okazję, wystawiając swoje ogłoszenie, ponosi opłatę, której wysokość określona jest w Cenniku zamieszczonym w Regulaminie.

  Czytaj więcej
 • Czy prawdziwość ogłoszeń ofertowych jest w jakiś sposób weryfikowana?

  W Odwolane.pl dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników – Sprzedających i Kupujących okazje. Serwis weryfikuje wszystkie zamieszczane ogłoszenia. Czuwamy nad tym, żeby publikowane oferty były zgodne z Regulaminem i nie dotyczyły żadnych przedmiotów, których sprzedawanie jest zabronione.

  Czytaj więcej
 • Czy Kupujący musi mieć konto na Odwolane.pl?

  Osoba, która chce skorzystać z okazji oferowanej przez Sprzedającego, nie ma obowiązku zakładania konta użytkownika w serwisie Odwolane.pl. Konto jest potrzebne tylko Sprzedającemu do zarządzania wystawianymi przez niego ofertami. Utworzenie takiego konta następuje automatycznie w momencie publikacji ogłoszenia.

  Czytaj więcej
 • Czy ceny podane w ogłoszeniu są ostateczne?

  Cenę oferowanej w ogłoszeniu okazji ustala Sprzedający. Jeżeli wiążą się z nią dodatkowe koszty – na przykład wynikające ze zmiany danych osoby, na którą wystawione są bilety lub rezerwacje – Sprzedający powinien zamieścić takie informacje w opisie oferty. Podczas trwania publikacji ogłoszenia osoba sprzedająca może natomiast w każdej chwili samodzielnie zmienić cenę.

  Czytaj więcej